Zahrada Věžky 28.9.-1.10. 2017

  • vyvěšeno: 12. září 2017, Úterý

...autem či pěšky na ZAHRADU Věžky za zemědělskou technikou

Blíží se podzim a s ním i letošní třetí zahrádkářská výstava ZAHRADA Věžky PODZIM 2017 ve Věžkách u Kroměříže. Tradiční výstava spojuje krásné prostředí historického parku s prvky zahrádkaření, přírody a také kultury. Letos pořadatelé chystají novinku, a to ukázky těžké zemědělské techniky starší výroby a také dekorace zemědělských plodin jako symbol podzimu.

„Naše výstava je založena na tradici a zahrádkaření a zemědělství patří k tradicím naší země. Proto chceme návštěvníkům naaranžovanými dekoracemi připomenout každoroční práci na zahrádkách a polích a ukázat symboly končícího léta a blížícího se podzimu,“ vysvětlila manažerka výstavy Božena Kubjatková.

Kromě toho bude na návštěvníky čekat rozmanitý sortiment květin, stromků, keřů, sukulentů a kaktusů, zeleniny a příslušenství a náčiní pro zahrádkaření. Načerpáte zde inspiraci, jak chcete, aby vypadala vaše podzimní zahrada. Ve Věžkách strávíte pohodový den s celou rodinou, vychutnáte si kávu pod platany a poslechnete si doprovodný hudební program. Hlavní hvězdou hudebního programu bude kroměřížský rodák a stále velmi oblíbený zpěvák Standa Hložek. Pro děti budou opět připraveny tvořivé dílničky, kde si vyzkouší svou zručnost, malování na obličej, skákací hrad a jízdu na ponících. Zkrátka ideálně strávený podzimní den s celou rodinou.

Těšíme se na vás ve Věžkách od 28. 9. – 1. - 10. od 9 hodin. 

ZAHRADA VEZKY PODZIM 2017

Novější příspěvek
Den otevřených dveří Pačlavice