ZAHRADA Věžky jaro 1.-6.5.2018

  • vyvěšeno: 30. dubna 2018, Pondělí

Přijďte si na ZAHRADU Věžky pro inspiraci tvořit

ZAHRADA Věžky JARO 2018 je opět plná inspirace a překvapení. Od 1. do 6. května se otevírají brány jedné z tradičních zahrádkářských výstav na Moravě. Po velkém úspěchu premiérové venkovní expozice s názvem Sklizeň, se nyní můžete těšit na novou.

„Během zimních měsíců jsme přemýšleli, co zajímavého pro návštěvníky letos nachystáme. Jelikož měla podzimní expozice veliký ohlas, připravujeme další, tentokrát s názvem „Kouzla pohádek“. Květinami a naaranžovanými dekoracemi ztvárníme třeba Popelčin střevíček, Ptáka ohniváka, zrcadlo Sněhové královny a mnoho dalšího,“ nastínila manažerka výstav ZAHRADA Věžky Božena Kubjatková.

Navíc se do Věžek se svým stánkem po dlouhých letech vrátí i Český zahrádkářský svaz. Na návštěvníky čeká i více prodejců se zahradním sortimentem, regionální potraviny, biošťávy či třígenerační rodinné řeznictví. Nebude chybět ani dětský svět, soutěže pro nejmenší a doprovodný hudební program. Letos do Věžek například po čtyřiadvaceti letech zavítají Eva s Vaškem.

„Také jsme si dali záležet na tom, abychom návštěvníkům poskytli ještě vyšší komfort v našem parku. Proto chystáme více oddychových zón a piknikové deky k zapůjčení,“ vysvětlila Kubjatková.