Zahrada Věžky 1.-5.8.2018

  • vyvěšeno: 30. července 2018, Pondělí

Návštěvnost  ZAHRADY Věžky roste i přes velkou konkurenci

Návštěvnost zahrádkářské prodejní výstavy ZAHRADA Věžky se poslední dva roky stále zvyšuje. Pořadatelé se totiž drží tradice a zároveň zavedli novinky, které sklidily u návštěvníků veliký ohlas. Venkovní expozice, Dětský svět a odpočinkové zóny jsou důvodem, proč se do Věžek vydávají spolu se skalními příznivci i mladší generace návštěvníků.

„Díky zavedeným novinkám se nám daří držet krok s obrovskou konkurencí. V republice i na Slovensku se během roku koná více než desítka akcí podobného charakteru a rozsahu,“ řekla manažerka výstav Božena Kubjatková.

Letošní letní část výstavy se pořadatelé rozhodli „obléci“ do retro stylu. Překvapením tak opět budou originální venkovní expozice, který tvoří tým mladých talentů. V Dětském světě se nejmenší přenesou o desítky let nazpět a budou si hrát s tím, čím si hráli jejich rodiče a babičky.

A co je nejdůležitější, i v létě tady milovníci přírody a zahrádkaření opět najdou své oblíbené  kytky, stromky, keře, zahradní nářadí, náčiní a inspiraci pro svou zahradu. Mohou se těšit i na nové vystavovatele s nabídkou sortimentu, který návštěvníci postrádali.

plakat Zahrada Vezky

Starší příspěvek
Tip Top Q Ořecháč Počenice 27.7.
Novější příspěvek
Hasičský výlet Morkovice 4.8.