Zahrada Věžky 27. – 30. září 2018

  • vyvěšeno: 18. září 2018, Úterý

Na ZAHRADĚ Věžky se otevřou brány historické sýpky

Přijďte se s námi rozloučit s babím létem na ZAHRADU Věžky. Budeme na Vás čekat na tradiční zahrádkářské výstavě od 27. do 30. září v době od 9 do 16 hodin. Bez Vás by to totiž nebylo ono. Znáte nás a víte, že pro vás vždy máme připravenou nějakou lahůdku. Teď nemyslíme dobroty, které si můžete dát k obědu u našich vystavovatelů.

Atmosféru krásné historické budovy podtrhnou floristé. Vyzdobí ji gladiolami a úchvatným květinovým aranžmá. Sýpka byla několik let uzavřena a nyní si užijete její kouzlo. Ani nemusíte chodit moc daleko, nachází se hned v centru obce a jdete okolo ní pokaždé, když přijdete za námi do Věžek.

Kromě toho Vás opět čeká přehlídka traktorů a originální venkovní expozice. A jaké téma jsme pro vás tentokrát nechystali? Nechte se překvapit a přijďte se o šikovnosti našich floristů a aranžérek přesvědčit na vlastní oči a načerpat tipy, které rádi využijete na své zahrádce.

Ani už se téměř nemusíme zmiňovat o našem tradičním programu, který máte tak rádi. Těší se na vás naše děvčata v dětském světě. Svěřte jim své dítě, a mezitím, co se sveze na poníkovi, zaskotačí si ve skákacím hradu a nechá si něco nakreslit na obličej, projděte si v klidu park. Naši vystavovatelé pro vás chystají květiny, vřesy, stromky, kaktusy, ovoce zeleninu a rozmanitý zahrádkářský sortiment.

Přijďte autem či pěšky na ZAHRADU Věžky 27. – 30. září. Těšíme se na Vás.

Vezky podzim 2018