Zahrada Věžky jaro 2019

  • vyvěšeno: 24. dubna 2019, Středa

ZAHRADA Věžky už dávno není jen o stáncích a živé hudbě

Pamatujete si na dobu, kdy jste na zahrádkářské výstavě ZAHRADA Věžky našli všechno pro svůj dům i zahradu a zatímco jste si vybírali u našich vystavovatelů, poslouchali jste živou hudbu..? ...Když k nám přijdete dnes, budete překvapeni, že zde kromě pestrého sortimentu a hudebních stálic najdete mnohem více. ZAHRADA Věžky za poslední tři roky rozšířila program pro všechny generace. Pořadatelé nově zavedli venkovní expozice, výstavu květin v sýpce, Dětský svět pod platanem, odpočinkové zóny a mnoho dalšího. Přijďte se podívat 1. - 5. května od 9. do 17. na ZAHRADU Věžky JARO 2019 ve Věžkách u Kroměříže.

„Pro děti jsme rozšířili Dětský svět o spoustu zábavy a her. Po velkém úspěchu bude sýpka opět plná jarních květin, fotografií kroměřížského fotografa Michala Žíly a dobových kostýmů. V parku na návštěvníky čeká venkovní expozice s názvem Země, planeta života a mini ZOO plná mláďátek. Budeme také soutěžit o zahradní nábytek,“ nastínila letošní program manažerka výstav Božena Kubjatková.

Kromě atmosféry parku Vás také nadchne více pohodlí a komfortu. Pořadatelé letos přidají další odpočinkové zóny a přichystají infostánek se službou úschovy nákupu po dobu výstavy zdarma. Také rozšíří sociální zázemí.

Těšíme se na Vás na ZAHRADĚ Věžky JARO 2019 od 1. do 5. května od 9. do 17. hodin.

Bližší informace:

Božena Kubjatková

manažerka výstav

728 599 049

info@vystavavezky.cz

www.vystavavezky.cz

ZAHRADA VEZKY JARO 2019

Starší příspěvek
Velikonoční výstava 12.-13. dubna
Novější příspěvek
Morkovské véšlap 27.dubna